608_20260205_221327.jpg

PROGRAM | Efdéčko vyhlíží hned několik domácích turnajů!

S blížícími se dny pracovního klidu vyhlíží hned tři kategorie turnaje na domácí půdě, hrajeme ale i jinde, třeba v Lovosicích nebo v Kralupech. A jak to teda bude?

MUŽI A

Áčko už se chystá na nedělní zápas v jako posledních zmíněných Kralupech, kde odehraje druhé vzájemné utkání s tamními Wolves. Teplice mají svému nadcházejícímu soupeři co vracet, Kralupy totiž jako jediné dokázali v Teplicích vyhrát, navíc celkem jednoznačně 7:2. O motivace tak mají naši borci postaráno. Další klíčový souboj o co nejlepší postavení do play-off začíná v neděli v 18:00 a online ho budete moct sledovat ZDE.

JUNIORKY

Zbytek kategorií už má v plánu odehrát své zápasy doma, jako první zmiňujeme juniorky, které se v neděli představí v Krupce proti Kadani (9:00) a Sokolovu (12:45). Kolik bodů zvládnou holky přidat do tabulky? Určitě budeme rádi, když děvčata přijdete podpořit a zafandit jim! 

STARŠÍ ŽÁCI

Áčko stržů ještě na chvíli poruší pravidlo domácích turnajů během víkendu, protože ke svým zápasům cestuje v sobotu do Lovosic, kde sehraje tři utkání proti známým soupeřům. Naopak Béčko nemine v sobotu na domácí půdě, i když je pořádán Dubím, odehraje se v Krupce! Právě proti Dubí odehrají Tepličtí první utkání (14:00), druhé pak proti Lounům (16:10).

ELÉVOVÉ

Ještě před turnajem stržů B je v sobotu v Krupce na programu domácí turnaj elévů, ti odehrají už sedmý turnaj sezóny. Čekají je tři utkání proti Lounům, Lovosicím a Ústí, první zápas začíná už v 9 hodin! Budeme rádi, když své ratolesti dorazíte podpořit i z tribuny!

Tímto je program kompletní a my všem držíme palce!