Junioři

neděle 17.10.2021 18:00|2XJ2-A014|Junioři, 2. kolo @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

FD Teplice - SK BIVOJ LITVÍNOV

Junioři odjeli z Litvínova bohužel s prázdnou.
Na svůj druhý turnaj se junioři vydali v neděli do Litvínova, kde sehráli zápasy s Děčínem a domácím Bivojem.

Úvodní zápas proti Děčínu byl první a druhou třetinu vyrovnaný. Oba týmy se střídaly ve skórování a hra se přelévala ze strany na stranu. Na otevírací děčínský gól v 5. minutě zareagovalo Efdéčko rychlým srovnáním z hole Daniela Kocaje. Za další minutu a půl si ovšem Děčín vzal svůj náskok zpět. Vyrovnat se podařilo 5 minut po začátku druhé části, ale za další minutu a půl šli opět do vedení děčínští hráči. Na tento gól zareagovaly Teplice dvěma údery z hole Jiřího Moravce. Soupeř ale stihl krátce před druhou pauzou srovnat na 4:4. Třetí třetina byla z pohledu Teplic tragická. Na dva rychlé góly nedokázaly Teplice odpovědět a do konce zápasu ještě čtyřikrát inkasovaly. Ač skóre vypadá jednoznačně, hra byla vyrovnanější. Našim hráčům se bohužel nedařila rozehrávka a kombinace. Konečný výsledek 10:4 pro Děčín.

Po dvouzápasové pauze nastoupilo Efdéčko k druhému zápasu proti Bivojům, kde se úplně nepodařilo zachytit začátek utkání a po 10 minutách Litvínov vedl 2:0. 3 minuty před pauzou snížil na jednogólový rozdíl Ríša Strejcovský a po šesti minutách druhé třetiny vyrovnal Jarda Skramušský. Na další gól se čekalo 5 minut, bohužel ale padl do naší sítě. Střela litvínovského hráče zapadla přesně k tyči. Novou krev do žil vlil do teplických hráčů Tomáš Frontz, který vyrovnal na 3:3 devět vteřin před druhou sirénou. Ve třetí třetině se vedení opět ujal Litvínov, který následně přidal ještě další dva góly. Na konečných 4:6 z pohledu Efdéčka upravil skóre druhou trefou v zápase Frontz. Hra našich juniorů v tomto zápase vypadala o dost lépe než proti Děčínu, ale o naší prohře rozhodla koncovka, která nás, především ve druhé a třetí třetině, trápila.

Šanci na reparát mají junioři 31.10. v Mostě, kde odehrají zápasy s Roudnicí a Louny.