Zápasy družstva Muži A 2022/2023
září 2022
FD Teplice
12:2
FBC Vipers Most
FD Teplice
FBC Vipers Most
Regionální liga mužů - skupina 2 , 1. kolo
Sobota 24. září 2022, 10:30, Městská SH Teplice
Florbal Chomutov C
4:6
FD Teplice
Florbal Chomutov C
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 1. kolo
Sobota 24. září 2022, 13:50, Městská SH Teplice
říjen 2022
FD Teplice
6:2
SK BIVOJ LITVÍNOV B
FD Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 2. kolo
Neděle 9. října 2022, 10:30, SH Krupka
FbC Jazzmani Žatec
6:10
FD Teplice
FbC Jazzmani Žatec
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 2. kolo
Neděle 9. října 2022, 13:50, SH Krupka
listopad 2022
TJ Lokomotiva Louny A
5:7
FD Teplice
TJ Lokomotiva Louny A
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 4. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, 10:30, SH Strupčice
FD Teplice
10:3
FbC Jazzmani Žatec
FD Teplice
FbC Jazzmani Žatec
Regionální liga mužů - skupina 2 , 4. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, 15:00, SH Strupčice
FBC Vipers Most
3:4
FD Teplice
FBC Vipers Most
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 5. kolo
Sobota 26. listopadu 2022, 10:00, SH Březenecká Chomutov
FD Teplice
9:3
Florbal Jirkov
FD Teplice
Florbal Jirkov
Regionální liga mužů - skupina 2 , 5. kolo
Sobota 26. listopadu 2022, 13:00, SH Březenecká Chomutov
prosinec 2022
FD Teplice
4:3
ASK Lovosice - LFP
FD Teplice
ASK Lovosice - LFP
Regionální liga mužů - skupina 2 , 6. kolo
Neděle 11. prosince 2022, 9:30, Městská SH Louny
Florbal Jirkov
2:16
FD Teplice
Florbal Jirkov
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 6. kolo
Neděle 11. prosince 2022, 14:00, Městská SH Louny
Sportovní klub Fbc Most
4:14
FD Teplice
Sportovní klub Fbc Most
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 3. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 9:00, SH Most
FD Teplice
9:2
ASK Lovosice - LFP
FD Teplice
ASK Lovosice - LFP
Regionální liga mužů - skupina 2 , 3. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 12:30, SH Most
leden 2023
TJ Lokomotiva Louny A
8:6
FD Teplice
TJ Lokomotiva Louny A
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 14. ledna 2023, 12:00, SH Březenecká Chomutov
FD Teplice
5:5
Florbal Chomutov C
FD Teplice
Florbal Chomutov C
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 14. ledna 2023, 15:00, SH Březenecká Chomutov
FD Teplice
4:6
SK BIVOJ LITVÍNOV B
FD Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 8. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 15:00, SH Spořice
Florbal Jirkov
8:8
FD Teplice
Florbal Jirkov
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 8. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 16:45, SH Spořice
únor 2023
ASK Lovosice - LFP
2:6
FD Teplice
ASK Lovosice - LFP
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 9. kolo
Sobota 11. února 2023, 8:30, SH Chemik Lovosice
FD Teplice
7:10
Sportovní klub Fbc Most
FD Teplice
Sportovní klub Fbc Most
Regionální liga mužů - skupina 2 , 9. kolo
Sobota 11. února 2023, 11:40, SH Chemik Lovosice
Sportovní klub Fbc Most
5:5
FD Teplice
Sportovní klub Fbc Most
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 12. kolo
Neděle 19. února 2023, 12:00, SH Chemik Lovosice
FD Teplice
8:4
TJ Lokomotiva Louny A
FD Teplice
TJ Lokomotiva Louny A
Regionální liga mužů - skupina 2 , 12. kolo
Neděle 19. února 2023, 15:00, SH Chemik Lovosice
březen 2023
FD Teplice
14:3
Florbal Chomutov C
FD Teplice
Florbal Chomutov C
Regionální liga mužů - skupina 2 , 10. kolo
Neděle 12. března 2023, 12:30, Městská SH Chomutov
FBC Vipers Most
4:22
FD Teplice
FBC Vipers Most
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 10. kolo
Neděle 12. března 2023, 15:45, Městská SH Chomutov
duben 2023
SK BIVOJ LITVÍNOV B
4:8
FD Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV B
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 1. dubna 2023, 10:30, SH Krupka
FD Teplice
3:6
FbC Jazzmani Žatec
FD Teplice
FbC Jazzmani Žatec
Regionální liga mužů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 1. dubna 2023, 13:50, SH Krupka