Muži A

Zápasy družstva Muži A 2022/2023

září 2022

FD Teplice
12:2
FBC Vipers Most
FD Teplice
FBC Vipers Most
Regionální liga mužů - skupina 2 , 1. kolo
Sobota 24. září 2022, 10:30, Městská SH Teplice
Florbal Chomutov C
4:6
FD Teplice
Florbal Chomutov C
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 1. kolo
Sobota 24. září 2022, 13:50, Městská SH Teplice

říjen 2022

FD Teplice
6:2
SK BIVOJ LITVÍNOV B
FD Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 2. kolo
Neděle 9. října 2022, 10:30, SH Krupka
FbC Jazzmani Žatec
6:10
FD Teplice
FbC Jazzmani Žatec
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 2. kolo
Neděle 9. října 2022, 13:50, SH Krupka

listopad 2022

TJ Lokomotiva Louny A
5:7
FD Teplice
TJ Lokomotiva Louny A
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 4. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, 10:30, SH Strupčice
FD Teplice
10:3
FbC Jazzmani Žatec
FD Teplice
FbC Jazzmani Žatec
Regionální liga mužů - skupina 2 , 4. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, 15:00, SH Strupčice
FBC Vipers Most
3:4
FD Teplice
FBC Vipers Most
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 5. kolo
Sobota 26. listopadu 2022, 10:00, SH Březenecká Chomutov
FD Teplice
9:3
Florbal Jirkov
FD Teplice
Florbal Jirkov
Regionální liga mužů - skupina 2 , 5. kolo
Sobota 26. listopadu 2022, 13:00, SH Březenecká Chomutov

prosinec 2022

FD Teplice
4:3
ASK Lovosice - LFP
FD Teplice
ASK Lovosice - LFP
Regionální liga mužů - skupina 2 , 6. kolo
Neděle 11. prosince 2022, 9:30, Městská SH Louny
Florbal Jirkov
2:16
FD Teplice
Florbal Jirkov
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 6. kolo
Neděle 11. prosince 2022, 14:00, Městská SH Louny
Sportovní klub Fbc Most
4:14
FD Teplice
Sportovní klub Fbc Most
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 3. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 9:00, SH Most
FD Teplice
9:2
ASK Lovosice - LFP
FD Teplice
ASK Lovosice - LFP
Regionální liga mužů - skupina 2 , 3. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 12:30, SH Most

leden 2023

TJ Lokomotiva Louny A
8:6
FD Teplice
TJ Lokomotiva Louny A
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 14. ledna 2023, 12:00, SH Březenecká Chomutov
FD Teplice
5:5
Florbal Chomutov C
FD Teplice
Florbal Chomutov C
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 14. ledna 2023, 15:00, SH Březenecká Chomutov
FD Teplice
4:6
SK BIVOJ LITVÍNOV B
FD Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 8. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 15:00, SH Spořice
Florbal Jirkov
8:8
FD Teplice
Florbal Jirkov
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 8. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 16:45, SH Spořice

únor 2023

ASK Lovosice - LFP
11.2.
sobota
FD Teplice
ASK Lovosice - LFP
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 9. kolo
Sobota 11. února 2023, 8:30, SH Chemik Lovosice
FD Teplice
11.2.
sobota
Sportovní klub Fbc Most
FD Teplice
Sportovní klub Fbc Most
Regionální liga mužů - skupina 2 , 9. kolo
Sobota 11. února 2023, 11:40, SH Chemik Lovosice
Sportovní klub Fbc Most
19.2.
neděle
FD Teplice
Sportovní klub Fbc Most
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 12. kolo
Neděle 19. února 2023, 12:00, SH Chemik Lovosice
FD Teplice
19.2.
neděle
TJ Lokomotiva Louny A
FD Teplice
TJ Lokomotiva Louny A
Regionální liga mužů - skupina 2 , 12. kolo
Neděle 19. února 2023, 15:00, SH Chemik Lovosice

březen 2023

FBC Vipers Most
12.3.
neděle
FD Teplice
FBC Vipers Most
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 10. kolo
Neděle 12. března 2023, Městská SH Chomutov
FD Teplice
12.3.
neděle
Florbal Chomutov C
FD Teplice
Florbal Chomutov C
Regionální liga mužů - skupina 2 , 10. kolo
Neděle 12. března 2023, Městská SH Chomutov

duben 2023

SK BIVOJ LITVÍNOV B
1.4.
sobota
FD Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV B
FD Teplice
Regionální liga mužů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH Krupka
FD Teplice
1.4.
sobota
FbC Jazzmani Žatec
FD Teplice
FbC Jazzmani Žatec
Regionální liga mužů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH Krupka